Mes Facebook'eMes Instagram'eMes YoutubeSkambinti
Pradžia › Paslaugos

Smėliavimas

Smėliavimas

Smėliavimas - tai vienas efektyviausių paviršių apdirbimo būdų.  Jis taikomas siekiant pašiaušti, suteikti matiškumą, nuvalyti, pašalinti apnašas ar kitus nešvarumus nuo įvairių paviršių. Smėliuoti galima įvairiausius paviršius - juoduosius metalus ir jų lydinius, nerūdijantį plieną, spalvotus metalus bei jų lydinius, plastmasę, betoną, medį, akmenį, stiklą, keramiką ir kitas medžiagas. Svarbiausia pasirinkti tinkamą įrangą ir abrazyvus.


Skaityti plačiau ›

Miltelinis dažymas

Miltelinis dažymas

Miltelinis dažymas - dažymo procesas kurio metu vietoj skystų dažų naudojami birūs, sausi milteliniai dažai. Milteliniai dažai specialia įranga įelektrinami ir užpurškiami ant įžeminto metalo paviršiaus. Taip padengtas gaminys dedamas į krosnį, kur 170–200 °C temperatūroje dažai išsilydo ir sukietėja – susidaro dažų danga. Miltelinis dažymas – tai spalvų ir efektų įvairovė, įvairaus blizgumo, lygūs ir struktūriniai paviršiai, atsparumas cheminėms medžiagoms, lengva priežiūra ir aplinkos tausojimas nes nereikalauja jokių cheminių tirpiklių. Maksimalios dažomų detalių matmenys : 10000x2000x1500 Kaune

                                                                       6000x2000x1500 Lentvaryje


Skaityti plačiau ›

Gruntavimas - Dažymas

Gruntavimas - Dažymas

Gruntuojame ir dažome įvairius paviršius. Beoris dažymas - dažymo būdas kai dažai išpurškiami aukštu slėgiu be oro pagalbos. Darbai atliekami Lentvaryje. 


Skaityti plačiau ›

Diamond cut

Diamond cut

Atliekame lietų ratlankių tekinimą, frezavimą (diamond cut)


Skaityti plačiau ›

Montavimas - Tiesinimas

Montavimas - Tiesinimas

Montuojame, balansuojame, lyginame ratlankius. 


Skaityti plačiau ›
UAB "Resmila" - smėliavimas-miltelinis dažymas